Darmowa dostawa od 199,00 zł

PREMIERA MUS.TANK - Odliczamy dni do otwarcia!

2023-09-10
PREMIERA MUS.TANK - Odliczamy dni do otwarcia!

Wierzymy, że stworzyliśmy wyjątkowe piwa i miejsce. Showroom Mus.tank to oryginalny beershop – jeden z niewielu takich w Polsce. Możecie tu kupić świeże piwo lane bezpośrednio z tanka i piwo butelkowe. Możecie też poczuć zapach i atmosferę browaru rzemieślniczego. Dla osób, które nigdy nie były w takim browarze, to wyjątkowa okazja, żeby zobaczyć, jak wyglądają otwarte kadzie fermentacyjne i leżakownia browaru – widok rzadko dostępny dla fanów piwa. A u nas wszystko jest dostępne i widoczne przez przeszkloną ścianę.

Mus.tank to nowa marka piwa rzemieślniczego

Pierwsza seria obejmuje 6 charakternych kraftów, których receptury opracował nasz główny piwowar – 6 różnych stylów piwnych, tak żeby każdy piwosz znalazł coś dla siebie. Warzymy piwo od lat, szanujemy tradycję, ale poszukiwanie i odkrywanie nowych smaków jest naszą pasją, dlatego nawet kraftowe klasyki wzbogaciliśmy o nowe, aromatyczne nuty. Wszystkie piwa z serii Mus.tank mają na etykietach wizerunki dzikich zwierząt, które oddają charakter naszych kraftów. Chcieliśmy stworzyć piwa, które mają własną osobowość i trafiają do ludzi o różnych osobowościach, a jednocześnie inspirują do zmian. Nawet jeśli dziś czujesz się jak Samotny Wilk albo szukasz swojej drogi i jesteś typem Wiecznego Wędrowca, możesz stać się za chwilę Królem Życia. Wszystko zależy od Ciebie i wyboru, którego dokonasz. Wierzymy, że każdy nieposkromiony Wolny Jeździec i Nocny Łowca przygód znajdzie u nas przystań i trunek, który go zadowoli. Czas przedstawić naszych piwnych bohaterów.

Nasza wspaniała szóstka to:

  • Pils – Król Życia
  • Wild Rose & Ginger Ale – Wolny Jeździec
  • Pszeniczne – Wieczny Wędrowiec
  • New England IPA – Samotny Wilk
  • Mint Milk Stout – Nocny Łowca
  • Fruit Imperial Sour – Leśny Mocarz
Otwarte kadźie fermentacyjne browaru Mus.Tank
Próba jakości piwa z tanku wyszynkowego browaru Mus.Tank

Oficjalna premiera: 16 września, godzina 17.00

W dniu otwarcia showroomu będziecie mogli spróbować wszystkich piw rzemieślniczych nowej marki Mus.tank. Nasz piwowar opowie o nowej serii piw i procesie ich warzenia. Wszystkie osoby będą mogły zajrzeć do fermentowni i leżakowni browaru. Zapraszamy do odwiedzin nowego, piwnego miejsca na mapie Wrocławia.

Leżakownia browaru Mus.Tank
Pomieszczenie ze zbiornikami do fermentacji piwa

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
5.00 / 5.00 2 opinie
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-23
Szybka i miła obsługa.
2023-12-11
Szybka i sprawna obsługa zamówienia
pixel