Darmowa dostawa od 199,00 zł

Zwiedzanie browaru

Doskonała lokalizacja w samym sercu miasta

Chcesz zobaczyć, jak powstają nasze piwa? Nigdy nie byłeś/-łaś w browarze rzemieślniczym? Zapraszamy na wycieczkę po naszym browarze kraftowym we Wrocławiu. Jesteśmy browarem, restauracją i prawdziwą atrakcją piwną w sercu Wrocławia. Warzymy tu ponad 10 rodzajów piwa rzemieślniczego, w tym naszego sztandarowego Lagera i Hefeweizen oraz wiele autorskich piw..

Przewodnikiem zwiedzania jest nasz główny piwowar i kreator smaków piwnych – Jakub Siecla. Opowiada o procesie warzenia piwa, o tym, jak sam został piwowarem i dlaczego piwa kraftowe, są lepsze od innych. Na miejscu możecie spróbować różnych rodzajów świeżych piw lanych z kranów restauracji lub bezpośrednio z tanków, w których nasze piwo dojrzewa i leżakuje. Na miejscu możecie też kupić nasze autorskie piwa butelkowane. Poczuj klimat browaru, zajrzyj do naszej warzelni i fermentowni, poznaj tajniki warzenia piwa i historię naszego browaru.

Zapraszamy na degustację oraz wycieczkę z naszym piwowarem.

JAKUB SIECLA - główny piwowar i kreator piwnych smaków w MUST.TANK Craft oraz browarze Złoty Pies. Do produkcji piwa używa wyłącznie najlepszych słodów i chmieli z całego świata. Z piwowarstwem rzemieślniczym związany od 2016 roku, od 2018 rozwija swoje doświadczenie w browarze Złoty Pies. Odpowiedzialny za proces warzenia piwa, wizję i receptury piwne. Spod jego ręki wyszły piwa nagradzane w konkursach piwnych, np. Bokser Lager (2 miejsce na The Greater w Poznaniu i brąz na KPR 2022). Doskonały rzemieślnik i piwowar z pasją.

Jakub Siecla
Warzelnia browaru Złoty Pies na piętrze w kamienicy Złotego Psa
Piwo kraftowe Złotego Psa
Krasnal ze Złotym Psem na piwie :)
Szyld browaru Złoty Pies na wrocławskim rynku
Zaufane Opinie IdoSell
5.00 / 5.00 3 opinie
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-23
Szybka i miła obsługa.
2023-12-11
Szybka i sprawna obsługa zamówienia
pixel