Darmowa dostawa od 199,00 zł

Za nami premiera piw Mus.tank i otwarcie Beer shopu!

2023-09-20
Za nami premiera piw Mus.tank i otwarcie Beer shopu!

W sobotę 16 września punktualnie o 17.00 otworzyliśmy drzwi naszego showroomu, żeby zaprosić zgromadzonych gości do środka. Przywitały ich odgłosy dzikiej przyrody i dzikich zwierząt – głównych bohaterów naszego show. Nie mogło być inaczej, skoro na etykietach butelek nowej serii piw Mus.tank widnieją wizerunki dzikich zwie-rząt. W tle słychać więc było lwa, wilka, panterę, orła, niedźwiedzia i mustanga. Wszyscy mieliśmy wrażenie, jakbyśmy przenieśli się w inny wymiar rzeczywistości…

Na otwarcie naszego showroomu przyszli prawdziwi fani kraftów, liczni piwosze, Wrocławianie i turyści odwiedzający Wrocław, dla których nasz Beer shop okazał się dużą atrakcją. Najważniejszym punktem programu była degustacja piw marki piw Mus.tank, którą poprowadził główny piwowar browaru – Jakub Siecla. Kolejno odsła-niał wszystkie sześć kranów, z których nareszcie popłynęło świeże piwo z tanków i wszystkie sześć premierowych piw trafiło w kufelkach degustacyjnych w ręce naszych gości.

Dlaczego nasz „Król życia” – czyli Pils jest taki szlachetny w smaku? Jak mix: dzika róża i imbir podbijają smak naszego „Wolnego Jeźdźca” (Wild Rose&Ginger Ale). Dlaczego mięta znalazła się w składzie naszego najmocniejszego i najciemniejszego piwa czyli „Nocnego Łowcy” (Mint Milk Stout)? Jak i dlaczego warto eksperymento-wać z klasycznymi stylami piwnymi? O tym wszystkim i o tworzeniu autorskich receptur opowiadał gościom Jakub Siecla.

Degustacja piw wszystkim poprawiła nastroje i rozwiązała języki. Goście obecni w showroomie chętnie dzielili się swoimi doznaniami smakowymi i wymieniali opiniami. Nasz główny piwowar postarał się, by seria piw Mus.tank była tak zróżnicowana, żeby każdy znalazł coś dla siebie. Dlatego nasze piwa od razu znalazły swoich fanów.

Showroom Mus.tank jest typowym beer shopem, lecz wyjątkowym z tego względu, że sąsiaduje z pomieszczeniami browaru: fermentownią (gdzie stoją otwarte kadzie fermentacyjne) i leżakownią (gdzie piwa dojrzewają). Do tych pomieszczeń też mogli zajrzeć wszyscy goście. Na miejscu można było kupić nasze premierowe piwa w bu-telkach. Sprzedaż piwa świeżego – lanego bezpośrednio z tanków ruszyła od niedzieli. Wszyscy fani świeżego piwa powinni być zadowoleni, bo teraz swoje ulubione piwo będą mogli zabrać na wynos w butelkach jednorazowych. Trzeba tylko pamiętać o jednym: takie piwo należy przechowywać w lodówce i najlepiej wypić je w ciągu 2-3 dni.

Zapraszamy do odwiedzin naszego showroomu – nowego, piwnego miejsca na ma-pie Wrocławia. Zapamiętajcie koniecznie ten adres: Showroom Mus.tank, ul. Wita Stwosza 1-2 we Wrocławiu (Kamienica Złoty Pies, wejście z boku od ulicy Wita Stwosza). Zachęcamy też do wzięcia udziału w wycieczce po naszym browarze – odbywają się regularnie, a przewodnikiem jest oczywiście nasz główny piwowar Ja-kub Siecla.

Zaufane Opinie IdoSell
5.00 / 5.00 2 opinie
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-23
Szybka i miła obsługa.
2023-12-11
Szybka i sprawna obsługa zamówienia
pixel